A A A

Bestuur

 

 

 Lia de Jong-Roelofs
E-mail: liadejongroelofs@gmail.com

2e voorzitter/secretaris
coördinator wandelen, gym op de stoel, voel je fitter
bridgen

Theo Bolder
E-mail: t.bolder@seniorenkontakt.nl

Penningmeester
Coördinator volksdansen 

   

Willeke Hageman-Nibbeling
E-mail: w.hageman@seniorenkontakt.nl

Coördinator Country Line Dansen

Mies van de Kerkhof-Knapen
E-mail: m.vandekerkhof@seniorenkontakt.nl

Coördinator yoga, stoelyoga, tai chi en tekenen/
kunstschilderen

Leny Kobesen-Goris
E-mail: l.kobesen@seniorenkontakt.nl

Secretaris
Klankbordgroep Geriatrienetwerk

 

Henk Boerstal
E-mail: h.boerstal@seniorenkontakt.nl

Voorzitter
Coördinator contactavonden en
vertegenwoordiger bij de dag van de ouderen

Annie Clappers-Lamers
E-mail: a.clappers@seniorenkontakt.nl

Coördinator bingo, jaarlijkse bustocht
en maandelijkse contactavonden

Huub Arts
E-mail: h.arts@seniorenkontakt.nl

Coördinator soosbeheer en biljartclub Kelsehof